lt  |  en  |  ru 
Apie mus » Istorija

Viena iš Baltijos šalių naujausių transporto priemonių , statybinės technikos ir  įrengimų importo/eksporto, prekybos /eksploatacijos  ir nedidelių statybinių objektų vystymo bendrovė UAB SUNRISA vadovaujasi etiško, sąžiningo verslo principais ir juos realizuoja formuodama socialiai atsakingą veiklos strategiją.

Mes suprantame, kaip reikšmingai tiesiogiai, per santykius su klientais, pirkėjais ir tiekėjais, darbuotojais ir netiesiogiai per veikiančią urbanistinę ir architektūrinę erdvę įtakojame aplinką, visuomenę ir žmonių gyvenimo kokybę.

Todėl UAB SUNRISA, kaip esamas ar būsimas darbdavys, paslaugų ar prekių tiekėjas siekia būti socialiai atsakingas, tausoti žmogų ir gamtos išteklius priimant visus verslo sprendimus.

Skatiname ir savo veikloje naudojame pažangias technologijas, diegiame tvarius sprendimus, užtikrinančius racionalų savo veiklos pasiūlymų  panaudojimą. Kiekvienam naujam klientui skiriame ypatingą dėmesį,. Savo darbuotojams sukuriame sąlygas profesiniam tobulėjimui ir kompetencijų ugdymui. Užsiimame klientų konsultavimu verslo vystymo klausimais, skatiname bendradarbiavimą tarp valdžios ir verslo institucijų, aktyviai bendradarbiaujame su vietine valdžia ir akademine bendruomene. Netoleruojame korupcijos, vadovaujamės gero verslo principais ir atsakingai žiūrime į visus santykius su verslo partneriais.

 
Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti