UAB SUNRISA – Naujų ir išskirtinių lengvųjų automobilių, statybinės technikos ir įrengimų importo/eksporto, prekybos/eksploatacijos   plėtros  dalyvė Lietuvoje, aktyviai dirbanti UAE; JAV; Ukrainoje, Latvijoje, kitose ES šalyse . 

 

Savo klientams siūlome Įsigyk tai -- ko negali pasiūlyti kiti.. 
Išskirtiniai automobiliai su COC ir EURO6 sertifikatais tiesiogiai iš japonijos ir Korėjos gamintojų.
Galiojanti tarptautinė gamyklinė garantija. 
Jokių dilerių , jokių tarpininkų.
 

Mūsų misija –  Teikti klientams tik naujausius rinkos pokyčius atitinkančias paslaugas ir produktus. atitinkančius inovacinius reikalavimus, plėtoti naujoviškus , ekologiškus projektus, užtikrinant aukščiausius kokybinius reikalavimus bei tausojant aplinką. Siekiame atsakingai formuoti žmogaus darbo ir namų aplinką, kelti gyvenimo kokybę ir būti patikimu ilgalaikiu mūsų klientų partneriu.

 

UAB SUNRISA veiklos įrodymai – klientų atsiliepimai. 

 

Savo veiklą grindžiame trimis pagrindinėmis vertybėmis– Atsakingumu, Kokybe ir Profesionalumu.

 

Atsakingumas – jaučiamės atsakingi už savo priimamus sprendimus šiandien ir siekiame, kad klientai būtų patenkinti ir ateityje. Vadovaujamės darnios plėtros principais, saugome gamtą bei kuriame ilgalaikę pridėtinę vertę visuomenei.

 

Kokybė – pritaikome modernias technologijas bei inovatyvius sprendimus, kad NT projektai būtų kokybiški, o klientai patenkinti. Atidžiai kontroliuojame ir nuolat tobuliname kiekvieną produkto kūrimo etapą.

 

Profesionalumas – esame subūrę aukštos kvalifikacijos darbuotojų komandą, kuri atsakingai renkasi partnerius bei įsiklauso į kliento norus. Kuriame sąlygas darbuotojų tobulėjimui, skatiname juos augti ir siekti karjeros aukštumų.

 

 

Ypac.lt katalogas
spausdinti