lt  |  en  |  ru 
Galerija

Norite pradėti ar tęsti nesudetingą verslą - siūlome įsigyti šiuolaikišką ekovatos ir kitų mineralinių ar akmens vatų pūtimo įrenginį TAIFUN , skirtą gyvenamųjų ir kitų patalpų sienų, lubų ar grindų efektyviam ir ekonomiškam apšildinimui. Apmokome dirbti. Suteikiame 2 metu garantiją. 

Kaina: 4700 EUR ( sausam apsiltinimui) 
         6200 EUR ( universalus- sausam, slapiam, klijiniam apsiltinimui) 
Priimami užsakymai. 


Tinka visu gamintoju ekovata, stiklo vata, mineraline vata ir kt. 
 

SIŪLOME ĮSIGYTĮ NAUJOS KARTOS EKOLOGIŠKĄ EKOVATOS GAMYBOS MINI GAMYKLĄ "RODENT 8 " NAUDOJANT PERDIRBIMUI antrines popieriaus žaliavas, įvairiausią makulatūrą, knygas, kartona ir t.t 

 Projekto kaina (įrangos pirkimas, transportavimas įrengimas ir paleidimas bei apmokymai eksploatuoti) yra 65 000 eurų. 
Numatomas realus atsipirkimo laikotarpis, priklausomai nuo apkrovos  apie 12 mėnesių. 


Taip pat įsigyjant gamyklą  dovanojame ekovatos pūyimo įrenginį TAIFUN ( sausam apšiltinimui).

Arba atskirai siūlome įsigyti šiuolaikišką  ekovatos pūtimo įrenginį TAIFUN , skirtą gyvenamųjų ir kitų patalpų sienų, lubų ar grindų efektyviam ir ekonomiškam apšildinimui. Suteikiame garantiją. 
Kaina: 4700 EUR ( sausam apsiltinimui) 
         6200 EUR ( universalus- sausam, slapiam, klijiniam apsiltinimui) 
Priimami užsakymai. 

 

Mažai naudotas visų markių ir modelių transportas : automobiliai, sunkvežimiai, autobusai, ekskavatoriai, visa statybinė ir kita technika tiesiai iš Japonijos ir P. Korejos ! - Tik pagal suderintus išanstinius užsakymus . Gero techninio stovio ir už realią rinkos kainą - jokių dilerių , jokių užaukštintų kainų, jokių akcijų ! 
Pristatymas 10-16 savaitės 

Susisiekite ir rasime tinkamą sprendimą. 

 


Bazaltinė grafitinė kompozicinė armatura yra naujovė - t.y. yra ekologiska modernaus pastato statybos medžiaga. Pagrindinė savybe  - didelis stiprumas, elastingumas. Tokiu būdu, grafitinės armatūros stiprumas tempiant yra 3,5 karto didesnis už panašių skersmenų plieno strypų. Tai suteikia bazaltas, kaip sudėtinis grafito stiprinimo komponentas. Todėl Grafitinė armatūra    neyra esant bet kokioms sąlygoms ir gali būti naudojama esant  net ir sudįtingiausioms aplinkybėms 

Минимальная партия заказа 10 тонн. Изготовление и доставка 5-6 рабочих дней

 

Pagal individualius užsakymus vežame visų markių ir modelių elektromobilius iš Kinijos, JAV ir EU.